Квест по-НАТІвськи

27 вересня Студентською радою інституту було організовано квест для студентів. Участь в змаганнях взяли чотири команди, зокрема груп БО-171, БА-171, БТ-171 та БМ-161. Квест проходив в центральній частині міста і охопив такі визначні місця Ніжина, як Графський парк, Сквер Гоголя, старий корпус гоголівського вишу, пам’ятник Заньковецької і звичайно нашу Альма-матер.

Учасників очікували різноманітні завдання: відповісти на питання про Україну, область, місто й інститут, зробити аплікацію з природніх матеріалів, скласти пазл-фото центральної площі міста, з’єднати слова прислів’я. Команди під час проходження всієї дистанції показали свою кмітливість, винахідливість і фізичну підготовку. Переможцями стали група БМ-161, друге місце посіла група БТ-171 і третє розділили групи БО-171 та БА-171.

Дякуємо всім учасниками та запрошуємо всіх до активної участі в подальших заходах.

Андрій Калінін
голова Студентської ради

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net