Курси для студентів з автоматизованого обліку

11 жовтня на факультеті економіки, менеджменту та логістики пройшла зустріч з директором приватного підприємства «Бреін Плюс» Світланою Мирною. Студенти 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» дізналися про можливість безкоштовно пройти курси стосовно користування комплексною програмою автоматизації і управління підприємством «ІС-ПРО» та отримати сертифікат, що підвищить конкурентоспроможність на ринку праці.

Приватне підприємство «Бреін плюс» входить до групи компаній «Інтелект-Сервіс», що займається розробкою, реалізацією та технічною підтримкою програмного забезпечення. Клієнтами компанії є понад 500 000 компаній, працівниками – понад 400 фахівців та працює 550 регіональних компаній-партнерів на території України.

На перспективу заплановано підписання договору про співпрацю між компанією та інститутом, що надасть нам безкоштовні ліцензії для використання програмного забезпечення в інституті, навчання викладачів, допомога в складанні методичних матеріалів та можливість подальшого працевлаштування для студентів і випускників.

Наталія Царук,
декан факультету економіки, менеджменту та логістики

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net