КРОК ДО СПІВПРАЦІ

28 березня студенти факультету інженерії та енергетики зустрілися з представниками офіційного дилера світового виробника сільськогосподарської техніки компанії JOHN DEERE на території Чернігівської, Сумської та Київської областей «Юпітер 9 Агросервіс», а саме керівником служби сервісу Євгенієм Ханіним та менеджером з персоналу Катериною Андроповою.

ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» надає весь спектр послуг по техніці John Deere: комплектації та доставка, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонтні роботи будь-якої складності, навчання персоналу покупця, повний спектр технічних консультацій по експлуатації та обслуговуванню техніки, поставка оригінальних запасних частин, масел, технічних рідин і витратних матеріалів.

Євгеній Ханін зосередив увагу на особливостях роботи сервісної служби.

Катерина Андропова коротко розповіла про розвиток компанії звернувши увагу на те, що кількість продаж техніки постійно зростає, і відповідно збільшується потреба кваліфікованих кадрів технічного сервісу.

Гості провели тестування студентів других та третіх курсів для визначення рівня знань та провели співбесіду для визначення можливості та бажання студентами проходити практику на базі «Юпітер 9 Агросервіс». Представники компанії пообіцяли розглянути всі можливості подальшої співпраці з інститутом в напрямку практичної підготовки студентів.

Результатом співпраці з компанією буде проходження студентами практики на базі даного підприємства та модернізація лабораторії тракторів і автомобілів.

Дякуємо представникам компанії «Юпітер 9 Агросервіс» за цікаву зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net