«Крила України»: студенти інституту разом писали радіодиктант національної єдності

9 листопада 2018 року у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» відбулося традиційне дійство, приурочене до Дня української писемності та мови.

Як відомо, державне свято було встановлено 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови». Проте слід зазначити, що ще в часи Київської Русі наші українці цього дня, тобто 9 листопада, прикладалися до останків преподобного Нестора-літописця з молитвою за своїх дітей, просячи щоб святий молився за їхніх чад.Тож так і повелося ще з сивої давнини цього дня святкувати свято рідного слова.

Урочистості були проведенні за участі керівництва факультету економіки, менеджменту та логістики Царук Н.Г., зав бібліотеки Гордіної Н.О., викладачів соціально-гуманітарних дисциплін та студентів І та ІІ курсів. Розпочалося свято з вітального слова, яке виголосила Хомич В.І. Потім до уваги слухачів було запропоновано підбірку відеороликів про походження державного свята. Цікавим, на наш погляд, був конкурс плакатів під назвою «Думаймо, спілкуймося українською». Групу БО171 нагородили солодкими призами у номінації «За оригінальність». Представниця цієї групи, Голуб Уляна, читала власну поезію «Одвічне забуття». Група БО 181 засвідчила інтелектуальний підхід, тому їх нагородили солодощами в номінації «За інтелектуальну винахідливість». Група БЕ 181 зробила підбірку поезій патріотичної тематики, тому були переможцями в номінації «За патріотизм».

Об 11 годині 30 хв. наші студенти долучилися до написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України». Це, за словами студентів та викладачів, захоплююче дійство!

Вікторія Хомич,
доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net