Конференція трудового колективу

07 квітня православне християнство святкує велике церковне свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. І в цей знаменний день у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася конференція делегатів від трудового колективу щодо виборів кандидата на посаду директора ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Гостями конференції були проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша та перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Сергій Батрак. Кандидат на посаду директора, доцент Василь Лукач ознайомив делегатів із перспективним планом на наступні п’ять років, де чітко і глибоко окреслив концепцію розвитку навчального закладу та виділив пріоритетні напрямки роботи колективу. Він наголосив, що найголовнішим завданням для навчального закладу залишається формування висококваліфікованого фахівця та патріота своєї держави.

Під час обговорення його доповіді багаторазово звучали слова подяки і підтримки від усього колективу інституту. Висловили підтримку та сподівання на подальшу плідну співпрацю проректор з навчальної і виховної роботи Кваша С.М. та перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Батрак С.А.

Сергій Кваша акцентував увагу на доцільності та відповідності реаліям сьогодення поставлених завдань у запропонованій Лукачем В.С. концепції розвитку навчального закладу. Та відзначив, що йому особливо імпонує прерогатива національно-патріотичного виховання студентської молоді інституту.

За результатами таємного голосування конференція трудового колективу рекомендувала вченій раді університету на посаду директора Ніжинського агротехнічного інституту Василя Лукача.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net