Колективна монографія з економіки

Шановні колеги!

Кафедра бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут» спільно з Індустріально-економічним коледжом ім. академіка Г.Г. Сейткасимова, Республіка Казахстан запрошує Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки колективної монографії «Стратегія економічного розвитку суб’єктів аграрної сфери: актуальні питання науки і практики».

Монографія присвячена дослідженню методологічних і практичних питань стратегії економічного розвитку суб’єктів господарювання аграрної сфери. В основу дослідження покладено розкриття природи, змісту і наслідків трансформаційних перетворень галузі сільського господарства та їх впливу на навколишнє природне середовище. Розглянуто концептуальні основи сталого розвитку підприємств галузі і розкрито сучасний механізм обліково-контрольного забезпечення управління природними ресурсами підприємств сільського господарства. Обґрунтовано шляхи підвищення ефективності законодавства і управлінської діяльності щодо забезпечення раціонального використання природних ресурсів в процесі виробництва, зберігання і реалізації сільськогосподарської продукції.

Координацію роботи над колективною монографією буде здійснювати доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Столяренко О.М.

Формування авторського колективу здійснюється до 30 вересня 2017 року (включно) – надсилається заявка; матеріали участі у колективній монографії потрібно надіслати до 30 жовтня 2017 року (включно) на електронну адресу nauka_feml@ukr.net

Монографія буде видана з присвоєнням всіх необхідних атрибутів: УДК, ББК, номер ISBN.

З метою отримання більш детальної інформації щодо порядку участі в написанні колективної монографії, будь ласка, завантажте інформаційний буклет.

Контактні особи:
Македон Галина Миколаївна
Тел.: +38 (068) 467-52-33
Кушніренко Олександр Анатолійович
Тел.: +38 (097) 144-25-78
E-mail: nauka_feml@ukr.net
 
Організатори:
Факультет економіки, менеджменту та логістики
ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»
вул. Шевченка, 10, каб. 132 м. Ніжин, 16600

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net