Кафедра менеджменту запрошує на навчання!

Якщо ти – активний, амбітний і творчий? – Обирай спеціальність «Менеджмент»! Ти отримаєш кваліфікацію бакалавру з менеджменту, менеджера-адміністратора!

Під час навчання ти зрозумієш як працює економічна система та дізнаєшся про тонкощі функціонування бізнесу. Тебе не лякатимуть складні розрахунки чи небезпечні переговори. Ти розвинеш аналітичні здібності та станеш впевненим користувачем спеціалізованих комп’ютерних програм, дізнаєшся про SMM та сучасний маркетинг.

Ми покажемо, що агарна галузь – це перспективо, прибутково і цікаво! Під час навчання ти зможеш отримати практичні навики на найкращих вітчизняних підприємствах, а також пройти стажування закордоном.

Для бажаючих поглибити знання функціонують студентські гуртки, де тебе навчать заробляти на фондових біржах та писати проекти, розібратися в інноваційному менеджменті та управляти особистими фінансами. А, якщо ти прагнеш займатися науковими дослідженнями – тобі допоможуть досвідчені наукові керівники. Адже олімпіади, конференції і конкурси – це неймовірний досвід!

Серед випускників і студентів кафедри – стипендіати Президента, Верховної ради України, міського голови. Ти точно зможеш розвинути лідерські якості в студентському самоврядуванні.

За 15 років існування кафедрою підготовлено близько 1200 спеціалістів, які працюють на посадах економістів, менеджерів, керівників відділів, директорів, адміністраторів в таких компаніях: ТОВ «Грозберг Україна»; інтегрованій сільськогосподарській компанії «ІМК», «Український клуб аграрного бізнесу», ТОВ «Астарта-Київ», групі компаній «Rostok Holding», ПСП «Пісківське», ТОВ «Ніжинський консервний завод», ТОВ «Ніжинський хліб», ПрАТ «Ніжинський жиркомбінат», ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», ТОВ «Лосинівський маслосирзавод», ТОВ «Земля і воля» та багатьох інших.

Викладачі кафедри знають як зробити твої студентські роки незабутніми!

Менеджмент – це наука і мистецтво, що навчить перетворювати проблеми у можливості і досягати своїх цілей!

Чекаємо на тебе, Абітурієнте!

Умови вступу:
Сертифікати ЗНО: українська мова та література; математика; іноземна мова або географія.
Сертифікати ЗНО (небюджетні конкурсні пропозиції): українська мова та література; математика; історія України або біологія.
На основі ОКР «Молодший спеціаліст» (2 роки навчання): сертифікат ЗНО з української мови та літератури; сертифікат ЗНО з математики; фахове вступне випробування.
Галина Македон,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net