Їдальня-кафе

Одним із першочергових завдань навчального закладу й надалі залишається покращення соціально-побутових умов для студентів, тому керівництво інституту доклало всіх зусиль, щоб у найкоротші терміни повністю відремонтувати їдальню. Так, у 2015 р. трохи більше ніж за місяць провели реконструкцію приміщення їдальні та повністю оновили меблі. Тож 17 лютого ректор університету С. М. Ніколаєнко та директор інституту В. С. Лукач на урочистому зібранні відкрили їдальню-кафе, тим самим офіційно розпочавши її роботу.

Основними завданнями їдальні-кафе Ніжинського агротехнічного інституту є:

  • забезпечення студентів та працівників ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», а також інших споживачів міста гарячим якісним харчуванням з екологічно чистих продуктів;
  • реалізація продовольчої продукції власного виробництва та сільськогосподарської продукції навчально-науково-виробничого підрозділу (ННВП).

Ціни за обіди низькі, тому що всі продукти, з яких готують страви, вирощені на полях навчально-науково-виробничого підрозділу самими ж студентами під час проходження виробничих практик.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net