Інститут долучається до розбудови малого та середнього бізнесу на Чернігівщині

22 березня старший викладач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Олександр Кушніренко взяв участь у семінарі «Кращі практики підтримки бізнесу на місцевому рівні», який відбувся у Чернігові.

Захід проводився в рамках третього Модуля «Програми з розробки та реалізації регіональних стратегічних документів спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва», що реалізується у співпраці із проектом FORBIZ в рамках ініціативи EU4BUSINESS, за фінансування ЄС. Метою цієї програми є підтримка областей та міст України в процесі формування та впровадження ефективної політики розвитку малого та середнього підприємництва.

Своїм кращим досвідом на засіданні ділилися міжнародні й українські експерти з Донецької, Львівської, Тернопільської та Черкаської областей. Кожна з них має успішні ініціативи з підтримки малого та середнього бізнесу. Крім того, присутні обговорили можливості експорту до країн ЄС, зокрема, були представлені потенційні шляхи співробітництва проекту CUTIS з підприємцями Чернігівщини. Наприклад, програма проекту «U CAN EXPORT» вже допомогла ряду компаній вийти на ринок Канади.

Коментуючи основні напрямки Програми, Юрій Вдовенко, радник з питань регіональної та місцевої політики МСП, повідомив, що пілотна програма FORBIZ є частиною діяльності Європейського Союзу в Україні й спрямована на підтримку розвитку малого й середнього бізнесу на місцевому рівні. У травні теоретична робота з розробки стратегічних документів завершиться й розпочнеться імплементація напрацьованих проектів.

Олександр Кушніренко, старший викладач

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net