«Innovation Market»: інновації поруч

23 листопада студенти спеціальності «Облік і оподаткування» факультету економіки, менеджменту та логістики відвідали ІІІ Міжнародний форум «Innovation Market».

Вже третій рік поспіль дана виставка стала місцем зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Студенти ж виявили бажання відвідати саме третій день виставки – «Startup Day – від ідеї до інвестиції». Оглядаючи експонати вдалося побачити масу цікавинок у сфері енергозбереження, робототехніки, транспорту, освіти. Це і спеціальні підручники, що дозволяють вивчати біологію і хімію так би мовити у форматі 3D, power bank, що заряджається від гарячої чашки, двигуни на вітровій енергії, новітні матеріали та багато-багато іншого.

До того ж вдалося почути надзвичайно цікаві доповіді від директора UF Incubator Віталія Лісового, засновника Школи Стартапів Вадима Роговського, представника Huawei Technologies Co.Ltd Ігоря Дьячкова, директора маркетингового агентства «Nowedo» Миколи Михайличенка та засновника технологічного акселератора ВПС Армії Ізраїля Шона Діненберга.

Студенти дізналися, які галузі є найперспективнішими, з якими труднощами стикаються стартапери на різних етапах реалізації проекту, як шукати кошти, організовувати процес, просувати свій проект та досвід відомих стартап-проектів.

Інноваційне майбутнє України – це те, що студенти готові творити вже сьогодні.

Бережняк Анна, асистент кафедри обліку і оподаткування
Македон Галина, старший викладач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net