Генеральна асамблея ГО «Українська асоціація студентів»

19-20 травня Голова студентської ради інституту Калінін Андрій разом з Голова студентської ради факультету інженерії та енергетики Чобітько Олександр відвідали форум «Meetup» та Генеральну Асамблею ГО «Українська асоціація студентів», які відбулися в місті Тернопіль.

На форумі пройшли цікаві дискусії з ректором ТНЕУ Крисуватим Андрієм, Президентом ГО «Українська асоціація студентів» Фесенко Лідією та Заступником Міністра освіти України Ковтунцем Віталієм щодо реформи вищої освіти в Україні. Також відбулися цікаві виступи на теми: специфіка акредитації Американських університетів, інтернаціоналізацію вищої освіти в Україні, симбіоз освіти та бізнесу.

На Генеральній асамблеї були прийняті ключові рішення в роботі асоціації. Затверджено стратегію розвитку на 3 роки, членські внески та інші важливі рішення. Але головною подією стало обрання Президента, віце-президента та виконавчого комітету асоціації. За підсумками голосування, Калініна Андрія було обрано до виконавчого комітету з питань неформальної освіти. Рішення було майже одноголосне, адже його підтримали 86 делегатів із 93, які мали право голосу.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net