Генеральна асамблея ГО «Українська асоціація студентів»

19-20 травня Голова студентської ради інституту Калінін Андрій разом з Голова студентської ради факультету інженерії та енергетики Чобітько Олександр відвідали форум «Meetup» та Генеральну Асамблею ГО «Українська асоціація студентів», які відбулися в місті Тернопіль.

На форумі пройшли цікаві дискусії з ректором ТНЕУ Крисуватим Андрієм, Президентом ГО «Українська асоціація студентів» Фесенко Лідією та Заступником Міністра освіти України Ковтунцем Віталієм щодо реформи вищої освіти в Україні. Також відбулися цікаві виступи на теми: специфіка акредитації Американських університетів, інтернаціоналізацію вищої освіти в Україні, симбіоз освіти та бізнесу.

На Генеральній асамблеї були прийняті ключові рішення в роботі асоціації. Затверджено стратегію розвитку на 3 роки, членські внески та інші важливі рішення. Але головною подією стало обрання Президента, віце-президента та виконавчого комітету асоціації. За підсумками голосування, Калініна Андрія було обрано до виконавчого комітету з питань неформальної освіти. Рішення було майже одноголосне, адже його підтримали 86 делегатів із 93, які мали право голосу.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net