Форум Meet Up

Члени студентської ради інституту Андрій Калінін та Олександр Руденко взяли участь у роботі форуму Meet Up та генеральній асамблеї Української Асоціації студентів, що проходили у Львові з 4 по 6 травня.

Форум проходив протягом двох днів. На ньому було представлено 11 спікерів, основною метою яких було навчити присутніх створювати, відстоювати і просувати власні проекти, залучати спонсорів. Також під час форуму проходила гра UAS polis, під час яких створені команди мали презентувати власний проект. Головним призом гри стало те, що з 5 представлених проектів було обрало 3 найкращі, до реалізації яких і долучиться Українська Асоціація студентів.

На Генеральній асамблеї було розглянуто звіт президента асоціації Лідії Фесенко; та питання щодо Всеукраїнського з’їзду голів студентських рад для обрання кандидатів від студентства до НАЗЯВО. Відповідно був сформований організаційний комітет, до складу якого ввійшов голова Студентської ради інституту Андрій Калінін.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net