Фінал Фестивалю студентської науки – 2017

17 травня керівник та староста наукового гуртка «Юний дослідник» взяли участь у Фіналі VІ Фестивалю студентської науки-2017.

Даний гурток став переможцем відбіркового етапу, що проходив на базі інституту під час Тижня студентської науки. Курує роботою гуртка завідувач кафедри машин і обладнання агропромислового виробництва Микола Ікальчик. Відстоював честь гуртківців перед зібранням його староста – студент 3 курсу факультету інженерії та енергетики Олексій Руденко.

Вітав учасників фінального етапу ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко. Він порадив раціонально ставитися до науки – розумно і з сумнівом, пам’ятаючи, що науковець – це насамперед людина, яка думає. Також до присутніх звернувся проректор університету з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, який побажав усіляких гараздів, нових винаходів та творчих доробків.

В своїй презентації Олексій Руденко прозвітував про результати роботи гуртка «Юний дослідник», та виступив з науковою роботою: «Розробка скреперно-роликового пристрою для прибирання гною та дослідження впливу його параметрів на енерговитрати».

За результатами наш гурток відзначений дипломом в номінації «Майбутнє української науки», який вручив начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко.

Вітали переможців пісенними композиціями художні колективи кафедри культурології. А завершилося святкування спільним виконанням Гаудеамусу та колективним фотографуванням.

Запрошуємо студентів в подальшому активно долучатися до наукової роботи та діяльності гуртків, адже наука – це справді цікаво!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net