Фестиваль молока у Чернігові

25 серпня у Чернігові в міському Центральному парку культури і відпочинку відбувся V Фестиваль молока. В ньому взяли участь провідні виробники молочної продукції Чернігівщини та навчальні заклади які мають підсобні господарства. Мета проведення цього заходу – популяризація здорового способу життя, а також наочний доказ того, що зв’язок міста і села залишається нерозривним. Учасників фестивалю привітали заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, директор Департаменту агропромислового розвитку Юрій Ткалич та ін.

Інститут був представлений експозицією із продукції навчально-науково-виробничого підрозділу та їдальні (молоко, бринза, хліб, булки, пиріжки, мед, огірки, капуста і т. д.), також демонструвались наукові розробки, підручники, патенти наших студентів та викладачів. Проводилась агітаційна робота по популяризації нашого навчального закладу, що буде сприяти залученню вступників нового набору.

Художній колектив інституту виступив з музичними вітаннями перед організаторами та відвідувачами фестивалю. Публіка була в захваті від виступу наших аматорів.

Інститут нагороджений диплом та кубком за активну участь в обласному заході та пропагування серед населення культури споживання молочних продуктів та здорового способу життя.

Висловлюємо вдячність всім учасникам даного заходу

М.І. Ікальчик
доцент кафедри агроінженерії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net