Електронна доставка документів

У зв’язку із запровадженням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, бібліотека Ніжинського агротехнічного інституту розширює форми дистанційного обслуговування користувачів та пропонує нову послугу – електронну доставку документів.

Ця послуга дає можливість користувачам отримати електронні копії статей або фрагментів друкованих видань із фондів бібліотеки інституту.

Для того, щоб отримати електронні копії сторінок на e-mail, необхідно заповнити форму, чітко вказати автора та назву книги чи журналу, номера сторінок, копію яких читач бажає отримати. Загальний обсяг кожного запитуваного документа не може перевищувати 25 сторінок. Термін виконання замовлення від 1 до 5 днів (залежить від ступеня складності).

Отримані з бібліотеки Ніжинського агротехнічного інституту електронні копії документів дозволяється використовувати лише для наукових і освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім законодавчо дозволеної (однократна роздруківка електронного файлу), передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам чи організаціям.

Форма для отримання електронних копій документів

Наталія Гордіна,
завідувач бібліотеки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net