Екскурсія до Ніжинського міськрайонного центру зайнятості

Налагодження тісної співпраці між викладацьким складом, студентами та фахівцями центру зайнятості має надзвичайно важливе значення в контексті забезпечення ефективного працевлаштування випускників, прискорення процесу отримання молоддю першого робочого місця, професійного становлення і самовдосконалення студентів як майбутніх професіоналів. Тому 3 травня 2018 року в рамках вивчення дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини" відбулася екскурсія для студентів третього курсу факультету економіки, менеджменту та логістики до Ніжинського міськрайонного центру зайнятості.

Центр зайнятості забезпечує реалізацію завдань, пов'язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприянням громадянам у підборі місця роботи, наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, наданням послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг, а також реалізацією інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Екскурсію проводила Алла Леонідівна Рябчун, начальник відділу активної підтримки. Вона повідомила багато цікавої детальної інформації щодо ринку праці та його кон'юнктури в Ніжині та Ніжинському районі. Розповіла про умови звернення до центру зайнятості, необхідні документи для реєстрації. Крім того студенти мали змогу самостійно здійснити пошук вакансій, скориставшись тачскріном – спеціальним комп’ютером, який швидко й зручно за заданими параметрами повідомляє інформацію, яка сприятиме в пошуку роботи. Для цього достатньо лише ввести на моніторі назву професії, яка цікавить. Якщо вакансію знайдено і вона підходить, клієнт має можливість роздрукувати її.

Студенти пройшли тестування щодо готовності до вибору майбутнього місця роботи. Отримали слушні поради щодо того, як потрібно себе поводити при співбесіді з майбутнім роботодавцем, якому одягу надавати перевагу в таких випадках, які доречно ставити запитання, а з якими варто не поспішати, визначили основні вимоги до складання резюме. Усі погодилися, що потрібно думати про страховий стаж і своє майбутнє вже зараз!

Тож щиро вдячні працівникам центру зайнятості за цікаву екскурсію, а нашим студентам, майбутнім кваліфікованим фахівцям, бажаємо лише успішного працевлаштування й кар'єрного росту!

Інна Дворник, асистент кафедри аграрної економіки

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net