Екскурсія до музею правової охорони інтелектуальної власності

23 вересня студенти факультету економіки та менеджменту груп СА 151 і СО 151 відвідали Музей правової охорони інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» з метою отримання першого практичного досвіду в межах вивчення навчальної дисципліни «Інтелектуальна власність».

Експозиція музею дала можливість здійснити екскурс в історію появи та еволюцію охорони інтелектуальної власності, починаючи з часів Київської держави, появи книгодрукування у ХV ст., Гетьманщини, Директорії УНР і донині.

Студентів особливо зацікавили зображення виробів давньоруських ремісників зі знаками майстрів, описи винаходів та зразки охоронних свідоцтв на товарні знаки ХІХ – ХХІ ст.

Нікого не залишив байдужим розділ музейної експозиції, присвячений винахідницькій діяльності ХІХ – ХХ ст., репрезентований відомими та невідомими широкому загалу прізвищами винахідників, життя і діяльність яких були пов’язані з Україною.

Щиро вдячні завідувачу музею Ферчук Антоніні Михайлівні за цікаву екскурсію та можливість ознайомитися зі змістом роботи та перспективами розвитку Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності».

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net