Дмитро Гайовий – призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади.

Студент факультету економіки, менеджменту та логістики Дмитро Гайовий (група БТ151) зайняв третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі», що проходила 19 квітня на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький).

Під час урочистого відкриття учасників олімпіади привітав проректор ЦНТУ із наукової роботи, професор Олександр Левченко. Олімпіади складались із двох турів: перший тур – розв’язання тестових завдань (складених на основі навчальних дисциплін фахового спрямування); другий тур – письмове розв’язання творчих завдань за фахом.

Варто відмітити, що конкуренти у Дмитра була дуже серйозні – представники провідних національних технічних вишів: господарів Центральноукраїнського національного технічного університету, Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Вінницького національного технічного університету,Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка, Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського та інших.

Також в рамках олімпіади проходила ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Підвищення надійності машин і обладнання». За результатами конкурсу доповідей Дмитро знову відвоював почесне третє місце. Науковий керівник – старший викладач кафедри транспортних технологій Ілхом Махмудов.

Вітаємо Дмитра з його здобутками та бажаємо подальших наукових звершень. Та з упевненістю можемо констатувати, що перший випуск за напрямом підготовки 6.070101 «Транспортні технології» в нашому інституту пройшов достойну школу.

Наталія Царук,декан факультету економіки, менеджменту та логістики

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net