Діяльність бібліотек закладів освіти у світлі модернізації вищої освіти

10-11 травня завідувач бібліотеки Гордіна Наталія взяла участь у семінарі «Діяльність бібліотек закладів освіти у світлі модернізації вищої освіти», який відбувся на базі Наукової бібліотеки Львівського національного аграрного університету.

Учасники семінару вивчали шляхи упровадження нових інформаційних технологій, основних напрямів формування е-бібліотек та організації доступу до наукових ресурсів мережі Інтернет, впровадження системи антиплагіату, ролі бібліотек ЗВО у культурному вихованні студентської молоді.

У межах конференції присутні мали змогу відвідати музей Історії ЛНАУ, музей ім. С.Бандери, Виставковий зал стародруків та рідкісних видань НБ ЛНАУ, бібліотеку Українського католицького університету та Наукову бібліотеку Львівського національного університету ім.. Івана Франка.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net