Стейкхолдер – це той, хто має інтерес до вашої організації через зацікавленість або вплив. Це можуть бути акціонери, персонал, члени правління, волонтери, спонсори, уряд, клієнти тощо. Залучення зацікавлених сторін та ефективна взаємодія з ними – це важливий елемент бізнес-стратегії.
Стейкхолдери освітніх програм ЗВО − це особи або організації, які зацікавлені у якісній підготовці фахівців цим закладом. Це, перш за все, роботодавці, випускники, представники органів державної та місцевої влади, громадські організації тощо.
Альона КРУТІЙ, випускниця НАТІ 2021 року спеціальності 073 «Менеджмент». Сьогодні керуюча магазином ТОВ «Фора».
«Кваліфікаційними вимогами для отримання відповідної посади були вища освіта (перший або другий рівень) з напряму підготовки «Менеджмент»; стаж роботи у сфері торгівлі на керівній посаді не менше 1 року. Призначення моєї посади: організація і координація діяльності працівників магазину, забезпечення своєчасного й безпомилкового обліку та збереження ТМЦ, ведення документації магазину. Очікуваний результат від роботи – це підвищення рівня прибутковості магазину, забезпечення його відповідності вимогам чинного законодавства, формування ефективної команди працівників, яка здатна виконувати поставлені завдання.
Навчання в Ніжинському агротехнічному інституті забезпечило оволодіння фаховими компетентностями, які сприяли формуванню мене як кваліфікованого й конкурентоспроможного фахівця на ринку праці. Диплом бакалавра зі спеціальності «Менеджмент» став запорукою отримання керівної посади. Навчання дає результат. Вивчення кожної дисципліни робить посильний внесок у формуванні здобувача вищої освіти як особистості й фахівця».
Олександр Гузь, випускник НАТІ 2011 року спеціальності «Механізація сільського господарства». Сьогодні заступник директора ТОВ «Крок-Агро».
«Інститут дає поглиблену практичну підготовку. Вивчення економічних дисциплін поряд з фаховими забезпечили комплексне розуміння ефективності роботи підприємства, напрямів управління ним.
Співпраця закладу освіти з виробництвом сьогодні є надзвичайно важливою. Сучасний ринок праці диктує свої умови: якість практичної підготовки фахівця повинна відповідати не тільки освітнім стандартам, але й потребам роботодавця. Нові виклики вносять корективи у виробничий процес. Таким чином, варто підтримувати модель соціального партнерства. Потрібно працювати на випередження і швидку адаптацію випускників у виробничу сферу.»
Поєднання зусиль освіти, науки й виробництва в єдину інноваційну тріаду – одна з головних умов прогресу держави.
Інна ДВОРНИК, доцент кафедри
менеджменту та аграрної економіки
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.
(04631) 2-31-30
vstup@nati.org.ua
АДМІНІСТРАЦІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.
.
.
(04631) 2-52-70
natinau@ukr.net