Діалог директора з активом Студентської ради

З метою більш тісної співпраці між адміністрацією та студентським активом інституту 3 жовтня відбулася зустріч директора зі Студентською радою інституту. Результат – нові цікаві проекти та спільний план дій.

Та про все по порядку. Зустріч пройшла у форматі дружнього діалогу. Спочатку голова Студентської ради Андрій Калінін розповів про основні заходи минулого навчального року, а це: «Міс інституту», «Студентський квест», активна участь в заходах Ураїнської асоціації студентів, зокрема стосовно стипендіального забезпечення. Уже відбулися звітно-виборчі конференції органів студентського самоврядування на факультетах інституту. Попереду – вибори голови Студентської ради інституту.

Результати опитування серед студентів 2-4 курсів свідчать, що протягом останнього року довіра до студради зросла на 15% і нині становить 80%. Тобто працюємо у правильному напрямі. Результати анкетування ж серед першокурсників свідчать, що основними причинами вступу є порада друзів (35%), близькість до дому (31%) та реклама в ЗМІ і робота сайте (10%) і презентація вишу в школі (10%).

Отже, саме на них маємо зосередити спільну профорієнтаційну роботу. Серед головних таких проектів на найближчий час: концерт талантів «Вдалий старт», Форум «UAS: Student Active», бал до Дня студента та облаштувати студентський hub (хаб) на території студмістечка.

Директор інституту Василь Лукач підтримав студентські ініціативи та пообіцяв зі свого боку сприяти їх найуспішнішій реалізації. Також закликав долучати ширше коло студентів до заходів, а також молодь міста і району. «Ми повинні стати осередком молодіжного руху», – і студенти його повністю підтримали.

У ході зустрічі були обговорені та вирішені поточні питання, що хвилювали студентів. А також прийнято спільне рішення даний формат спілкування зробити систематичним. Щиро вдячні за підтримку Василю Степановичу та всій адміністрації та запрошуємо студентів долучитися до наших ініціатив.

Андрій Калінін, 
голова Студентської ради інституту

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net