День знань у Ніжинському агротехнічному інституті

1 вересня у стінах Ніжинського агротехнічного інституту відбувся святковий захід – посвята першокурсників у студенти, на який з особливою урочистістю чекало понад 350 юних амбітних молодих людей, щоб здобути фах на благо рідного краю і Батьківщини!

Куратори, декани та адміністрація інституту радо зустрічали студентів нового набору, які успішно пройшли вступну кампанію і з нетерпінням очікують початок нового навчального року.

Сьогодні наша Україна відстоює свою незалежність і соборність, своє майбутнє. Кожен робить свій внесок у Перемогу над російським агресором: шестеро співробітників інституту та 31 студент перебувають у лавах Збройних сил України.

Та, нажаль, є і ті, хто поклали на вівтар Перемоги України найцінніше – своє життя. Їх пам’ять та пам'ять всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Благословив першокурсників духівник, благочинний Чернігівської єпархії Православної церкви України, настоятель кафедрального храму Всіх Святих, капелан, волонтер, народний герой України отець Сергій.

Зі словами гордості та побажаннями успішно творити власне майбутнє звернувся до майбутніх фахівців декан факультету інженерії та енергетики, який нині боронить нашу країну, Василь Кулик. Василь Петрович наголосив, що саме надійний тил та підтримка надихають наших воїнів та дають їм сили боронити нашу землю.

Розпочав урочистості директор інституту Василь Лукач, який радо привітав студентів та їх батьків, подякував за вибір для отримання фаху саме нашого навчального закладу та наголосив, що нині як ніколи наша держава потребує висококваліфікованих молодих фахівців: треба жити, працювати, творити!!!

Після представлення керівництва інституту на студентів-першокурсників чекала найвідповідальніша мить в їхньому студентському житті – присяга студентів Ніжинського агротехнічного інституту.

Трикратне "Присягаємо! Присягаємо! Присягаємо" ехом пролунало на знак їх довіри до всього сказаного.

Директор інституту Василь Лукач вручив символічний Ключ знань, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук – Студентський Квиток, а заступник директора з навчально-науково-виробничих питань та інноваційно-господарської діяльності Андрій Івановський – Залікову Книжку, які стануть вірними дороговказами на новій життєвій стежині!

Музичні номери від Світлани Ігнатової зробили сьогоднішній день яскравим і святковим.

Здоров’я, наснаги і натхнення Вам, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи)

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net