День відкритих дверей

Вибір навчального закладу для абітурієнта – справа не з простих. Саме для того, щоб трохи її полегшити, виші регулярно проводять Дні відкритих дверей, в ході яких майбутні студенти спілкуються з деканами й молоддю, яка вже навчається. Одним словом, подібні заходи є чудовою можливістю стати ближчим до місця, де будеш отримувати омріяну професію, та побачити його, як-то кажуть, зсередини.

1 листопада в нашому інституті пройшов черговий День відкритих дверей. В читальному залі зібралися майбутні абітурієнти та їх батьки. На початку зустрічі заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук розповіла про навчальний заклад та основні напрями його роботи.

Далі із роз’ясненнями умов прийому на 2020 рік виступив Валерій Лементарьов, заступник відповідального секретаря приймальної комісії. Зокрема, присутні почули інформацію про предмети, необхідні для складання ЗНО для вступу на кожну конкретну спеціальність, орієнтовні терміни вступної кампанії, формули розрахунку конкурсного балу та особливості вступу на основі ОКР "Молодший спеціаліст".

Роман Гомоляко, голова студентської ради інституту, розповів про культурно-масові, спортивні та інтелектуальні заходи, які проводить студентське самоврядування, та про численні можливості, які надає інститут своїм студентам для професійного та особистого розвитку.

По завершенні відбулися зустрічі зацікавлених осіб із деканами та викладачами факультетів, під час яких було надано вже більш детальну інформацію стосовно особливостей навчання, вступу та ін.

Тож, Ніжинський агротехнічний інститут чекає саме на Вас! Отримайте якісне навчання та насичене студентське життя!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net