День української писемності

Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найціннішим є письмо, адже воно дає можливість зберегти та передати досягнення, знання від покоління до покоління.

У той же час мова − це показник рівня культури в суспільстві. Недаремно кажуть: «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина». На жаль, сьогодні є небагато людей, які володіють досконало українською мовою. Причиною цього стала русифікація і, як результат, поява «суржика», який є небезпечним і шкідливим, оскільки засмічує і поганить одну з наймилозвучніших та найдавніших мов світу (до речі, українській мові близько 7 тис. років). Саме тому 9 листопада святкуємо День української писемності та мови.

Студентство ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» та ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» активно долучилося до святкування Дня української писемності та мови. Так, 7 листопада 2014 року в читальному залі інституту актив студентів факультету економіки та менеджменту (Баришовець А., Лапа С., Семенок Є., Шаповал С., Шевченко Є. та інші) спільно із заступником директора з навчально-виховної роботи С.В.Толочко, викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін В.І.Хомич, Н.О. Шевченко та викладачем циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін О.М.Кислою провели виховну годину «О слово рідне! України слава! Богдана мудрість і Тараса заповіт. І гул століть, і сьогодення гомін В тобі злились, як духу моноліт».

На святі глядачі мали змогу побачити театральні міні-сцени, відеоролики про українську мову, а також почути в авторському виконанні поезію студентів.

У залі панувала тепла, невимушена атмосфера добра. Ми переконані, що в нашому колективі немає жодної людини, яка б не була зачарована мелодійністю, душевністю української мови. Тож урочистості з Дня української писемності та мови вже стали традиційними в нашому закладі.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net