День народження НУБіП – святкуємо на найвищому рівні!

26 травня колектив інституту на чолі з директором Василем Лукачем вже традиційно став учасником потужного дійства – свята «Університету–119!» на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України. Почесними гостями свята були Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко та заступник міністра агропромислової політики Максим Мартинюк. Також на святкуванні була присутня делегація з Університету штату Пенсильванія та учасники студентського зльоту зі всієї України.

Володимир Гройсман наголосив, що спільна задача уряду і освіти – побудувати сильну державу, а також не забувати про українське село. Величезна роль в цьому відводиться агропромисловому сектору і країні потрібні наука та інновації, які б застосовувалися в агропромисловому виробництві.

Тому головна задача, що стояла перед Університетом у цілому, в тому числі інститутом – продемонструвати головні результати науково-дослідної роботи та їх впровадження у виробництво. Так ключовими напрямами цьогорічної експозиції нашого інституту стали: передпосівний обробіток ґрунту, опанування технології вирощування сільськогосподарських культур, селекція овочевих та зерно-бобових культур та енергозбереження. Саме навколо цього і зосереджувалася увага гостей та відвідувачів.

Одним з учасників делегації був Олександр Кушніренко, старший викладач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, який здобув грант Президента України для молодих вчених у 2017 році. Тематика його дослідження присвячена обліку якісних параметрів сільськогосподарських земель.

Експозицію інституту відвідало і керівництво університету на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком. І звичайно свято не могло обійтися без фірмової продукції, запашного короваю та найщиріших вітань від студентів.

Чудово, що саме приналежність до університетської родини дала змогу поділитися своїми здобутками з керівниками держави найвищого рівня. А також, як показує практика, даний захід є незамінним в обміні досвідом між навчально-науковими інститутами та відокремленими підрозділами, що підсилює якість підготовки майбутніх аграріїв.

Зі святом, наш рідний Університет! Процвітання на многії літа!

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net