Міжнародна науково-практична конференція «Виклики соціально-орієнтованої економіки в євроінтеграційних умовах»

 
РЕЗОЛЮЦІЯ
учасників Міжнародної науково-практичної конференції
«Виклики соціально-орієнтованої економіки в євроінтеграційних умовах»
 
23-24 квітня 2015 р.
ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»
 
Учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики соціально-орієнтованої економіки в євроінтеграційних умовах», яка була проведена яка відбулася на базі ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» за сприяння Національного університету біоресурсів і природокористування України; ЗО «Білоруська державна сільськогосподарська академія»; ЗО «Поліський державний університет»; Індустріально-економічного коледжу імені академіка Г.С. Сейткасимова; Словацького аграрного університету; Мендель університету.
 
ВІДЗНАЧАЮТЬ:
  1. Достатню науково-теоретичну спрямованість роботи конференції, яка зосередила свою увагу на складових обліку, аналізу, аудиту, розвитку підприємств різних галузей, актуальних проблемах формування якісно нової парадигми інноваційного розвитку за умов економічних трансформацій, інструментах та механізмах менеджменту, інвестиційному кліматі та важелях заохочення іноземних інвесторів, гуманізації сучасної освіти, що під впливом науково-технічного прогресу та інформаційного буму уже тривалий час перебуває в стані неперервного організаційного реформування та переосмислення усталених психолого-педагогічних цінностей.
  2. Високий рівень конференції, який дозволив досягти узагальнення теоретичного матеріалу, отриманого на лекційно-семінарських та практичних заняттях, окреслити і поглибити знання з тих проблем, які спрямовані на формування фахівця, сучасного рівня та відповідали викликам соціально-орієнтованої економіки.
  3. Міжнародний статус конференції за участі значної кількості учасників із числа науковців, викладачів, аспірантів, студентів навчальних закладів різних регіонів України, близького та далекого зарубіжжя, що дозволив перейняти іноземний досвід інноваційного розвитку національного господарства в євро інтеграційних умовах.
  4. Досвід застосування і впровадження інновацій у вищій школі характеризується значною кількістю складових, які потребують детальнішого дослідження й покликані сформувати майбутнього громадянина, на основі отриманих знань, навчити критично і творчо мислити, використовувати знання як у професійній, так і в суспільно-політичній діяльності.

Обговоривши актуальні питання, учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики соціально-орієнтованої економіки в євроінтеграційних умовах» звертаються до представників влади і науково-педагогічних працівників навчальних закладів.

РЕКОМЕНДУЮТЬ:
  1. Зосередити увагу на вдосконаленні системи бухгалтерського обліку в євроінтеграційних умовах, створенні ефективного обліково-інформаційного забезпечення збалансованого природокористування та еколого-економічних відносин підприємств, інноваційної інфраструктури, розробці стимулів і мотивацій для учасників управлінського процесу, які орієнтовані на створення високотехнологічної продукції і послуг.
  2. Розглянути на законодавчому рівні перспективу впровадження обов’язкового аудиту для державних підприємств як механізму громадського контролю за використанням бюджетних коштів.
  3. Розробити програму запровадження іноземного досвіду управління інноваційною діяльністю на підприємствах України.
  4. На державному рівні сприяти розвитку діючої інноваційної інфраструктури, забезпечувати вдосконалення її елементів (наукових та технологічних парків, інноваційних бізнес-інкубаторів тощо), запровадити додаткові стимули для підприємств, що виробляють інноваційну продукцію та послуги.
  5. Удосконалити систему підготовки та перепідготовки фахівців економічного спрямування АПВ із залученням сучасного інноваційного досвіду, визначивши місце в даній системі регіональних вищих навчальних закладів.
  6. Розробити державну програму щодо інновацій у вищій школі, яка б допомогла застосуванню і впровадженню передових освітніх технологій для адекватної реакції на виклики сучасної економіки.
  7. Зосередити увагу науковців та науково-педагогічних працівників на вдосконаленні навчальної літератури (посібників, підручників) із точки зору їх інноваційного спрямування. 
  8. Пов’язати навчальний процес із залученням студентів до науково-інноваційної роботи в галузі гуманітарних та природничо-технічних дисциплін відповідно до обраного напряму підготовки чи фаху.
Учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики соціально-орієнтованої економіки в євроінтеграційних умовах» сподіваються на активну участь державних структур і громадських організацій у вирішенні актуальних проблем щодо впровадження інноваційних технологій національне господарства України в умовах євроінтеграції.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net