Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку агропромислового виробництва України в контексті інтеграції у світову економіку»

 
РЕЗОЛЮЦІЯ
учасників Міжнародної науково-практичної конференції
«Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку агропромислового виробництва України в контексті інтеграції у світову економіку»
27-28 лютого 2014 р.
ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»
 
Учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку агропромислового виробництва України в контексті інтеграції у світову економіку», яка відбулася на базі ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», за сприяння Національного університету біоресурсів і природокористування України; ЗО «Білоруська державна сільськогосподарська академія»; ЗО «Поліський державний університет»; Варшавського університету наук про життя; Cловацького аграрного університету в місті Нітра, Словацька Республіка; Індустріально-економічного коледжу імені академіка Г.С. Сейткасимова, м. Астана, Республіки Казахстан; Мендель університету в м. Брно, Чеська Республіка.
 
ВІДЗНАЧАЮТЬ:
  1. Достатню науково-практичну спрямованість роботи секції, яка зосередила свою увагу на актуальних проблемах обліку, аналізу та фінансів в агропромисловому виробництві, інвестиційній привабливості України, актуальних проблемах формування якісно нової парадигми інноваційного розвитку в контексті інтеграції у світову економіку, про що свідчать актуальні наукові доповіді, їх ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також висока якість, новизна та глибина досліджень. 
  2. Широку участь у обговоренні нагальних питань розвитку української економіки науковців, аспірантів та студентів вітчизняних і зарубіжних вищих навчальних закладів, що визначає статус конференції як міжнародної.
  3. Роль освітніх інновації в контексті сталого розвитку агропромислового виробництва України характеризується значною кількістю складових, які потребують детальнішого дослідження й покликані навчити майбутнього громадянина, на основі отриманих знань критично і творчо мислити, використовувати знання як у професійній, так і в суспільно-політичній діяльності. 
  4. Розвиток наук гуманітарного циклу в сучасному суспільстві характеризується значною кількістю складових, які потребують детальнішого дослідження й покликані сформувати майбутнього громадянина, на основі отриманих знань, навчити критично і творчо мислити, використовувати знання як у професійній, так і в суспільно-політичній діяльності.
Обговоривши актуальні питання, учасники конференції
 
РЕКОМЕНДУЮТЬ:
  1. Сприяти підвищенню наукового рівня бухгалтерського обліку, економічного аналізу і аудиту діяльності підприємницьких структур як основних функцій управління та забезпеченню адекватного до сучасних потреб управління практичного їх розвитку, здійснювати наукову та методологічну підтримку розвитку національного фінансового сектору шляхом підвищення ефективності функціонування ринків капіталу, фінансово-кредитної системи та інших інституціональних механізмів. 
  2. Сприяти створенню умов для побудови ефективної системи взаємодії науки, освіти, виробництва, фінансово-кредитної сфери у розвитку інноваційної діяльності, сконцентрувати фінансові та інтелектуальні ресурси на реалізації визначених державою пріоритетів інноваційного розвитку та зосередити увагу на розвитку загальнодержавної інноваційної інфраструктури і розбудові регіональної інноваційної політики у галузі підготовки фахівців для агропромислового виробництва. 
  3. Зосередити увагу на створенні ефективної, доступної електронної бібліотеки, яка в достатній мірі дозволить студентству долучитись до освітніх інноваційних досягнень в різних галузях знань.
  4. Зосередити увагу науковців та науково-педагогічних працівників на вдосконаленні навчальної літератури (посібників, підручників) з точки зору їх гуманізації навіть в літературі із економічних та природничих дисциплін.
Учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку агропромислового виробництва України в контексті інтеграції у світову економіку», сподіваються на активну участь державних структур і суспільних організацій у вирішенні актуальних проблем розвитку агропромислового виробництва України.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net