Цикл лекцій "Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів": компанії CLAAS Україна

20 березня для студентів і викладачів факультету інженерії та енергетики та працівників навчально-науково-виробничого підрозділу інституту стартував цикл лекцій "Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів", адже одним із завдань інституту є підвищення професіоналізму студентів, формування майбутніх лідерів аграрного виробництва та надання можливості набути досвіду роботи під час навчання.

 

Для проведення першої лекції, присвяченої новітній сільськогосподарській техніці та технологіям, були запрошені представники компанії CLAAS Україна, а саме менеджер з продажу Віктор Шепеля, менеджер із маркетингу Микола Сизоненко, а також співробітники ТОВ "Агротехсоюз": керівник регіонального представництва «Агротехсоюз» в Чернігівській області Юрій Капленко та менеджер із маркетингу Андрій Засімович.

 

У вступному слові директор інституту Василь Лукач наголосив на тому, що сучасний інженер повинен вивчати новітню техніку та технології вирощування сільськогосподарських культур. Результатом співпраці з компанією CLAAS Україна буде створення нової лабораторії сільськогосподарських машин та модернізація лабораторій тракторів і автомобілів.

Компанія CLAAS Україна нараховує 7 офісів по всьому світу, а кількість співробітників сягає 11 400 осіб, тільки в Україні працюють 7 дилерів та представництв. Продукцією компанії CLAAS є різноманітні трактори, зерно- та кормозбиральні комбайни, телескопічні навантажувачі, кормозаготівельна техніка.

 

Віктор Шепель представив студентам історію розвитку компанії CLAAS, яка була заснована в 1913 року Августом Клаасом з першим патентом вузлов’язального механізму у 1921 року. Ознайомив з новинками виробництва комбайнів серії Tucano та Lexion з системою APS, тракторів серії Axion та Xerion, телескопічних навантажувачів Scorpion, прес-підбирачів Cargos та ін.

Андрій Засімович, розповідаючи про особливості експлуатації техніки, економії палива, обсяги продажів в області та потребу компанії у кваліфікованих кадрах для сервісу даної техніки, наголосив: «Бути лідером – означає весь час вчитися. Знання мають великий сенс не стільки для їх накопичення, скільки для впровадження. Лідерські якості – це комунікація, мистецтво вести переговори, бажання і швидкість вирішення конфліктів та вміння домовлятися задля спільного успіху справи».

 

На завершення Юрій Капленко проінформував студентів про можливості проходження практики та стажування, впровадження елементів дуальної системи навчання на базі компанії CLAAS Україна.

Дякуємо представникам компанії CLAAS Україна за цікаву лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Ірина Демчук, 
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net