«Червоний» режим роботи кафедри менеджменту

Із 14 вересня у місті Ніжині встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, тому освітній процес після двох тижнів навчання в аудиторіях перейшов у дистанційний режим. Традиційна. платформа для розміщення навчальних матеріалів – навчально-інформаційний портал інституту.

Протягом минулого семестру викладачі кафедри активно розвивали свої навички в дистанційному проведенні занять: закінчили курси підвищення кваліфікації «Інструменти дистанційної освіти», що були організовані ННІ неперервоної освіти і туризму та факультетом інформаційних технологій НУБіП України, прослухали цикл семінарів від Академії цифрового розвитку по роботі з додатками Google та ряд інших заходів.

Настав час реалізувати здобуті знання на практиці. Дистанційна форма навчання – це не лише ретрансляція інформації через камеру смартфона, це новий формат організації заняття. Тому викладачі кафедри проводять лекції-диспути, значну увагу приділяють усним доповідям студентів, дискусіям стосовно проблемних питань, індивідуальній роботі, проводять тестування з використанням спеціальних додатків і програм. Організаційно вивчення кожної дисципліни розпочинається з ознайомлення студентів з силабусом курсу, у якому студенти розглядають основні завдання дисципліни та вимоги до їх виконання.

Для студентів випускних курсів спеціальності 073 «Менеджмент» на завершальній стадії вибір наукових керівників та затвердження тем випускних бакалаврських робіт, тому науково-педагогічні працівники кафедри проводять індивідуальні настановчі консультації дипломників.

То ж дистанційне вивчення економічних дисциплін набуває нових цікавих форм, а карантинні обмеження не заважають успішному оволодінню знаннями.

Македон Галина,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net