Чергове засідання Ради молодих вчених області

22 червня відбулася Регіональна зустріч Ради молодих вчених при Чернігівській обласній державній адміністрації та представників Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України на базі Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Інститут в раді представляє доцент кафедри менеджменту та аграрної економіки Інна Дворник.

Протягом зустрічі розглядалися такі питання:

  1. Виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених і молодих вчених у Чернігівській області.
  2. Проблеми, пов’язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.
  3. Проєкти Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.

На початку начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОВА Юрій Музика представив нового голову Ради молодих вчених Антона Сікуна.

На зустрічі говорили про виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених, про проблеми, які стоять перед вченими в умовах війни. В дискусії взяли участь голова Ради молодих учених при МОН України Олеся Ващук та заступниця голови Ради молодих учених при МОН України Аліса Сухіх. Вони презентували проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених.

Дякуємо Раді молодих учених за співпрацю!

Інна Дворник, доцент кафедри
менеджменту та аграрної економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net