Хол центрального корпусу – окраса інституту!

31 серпня нарешті відкрився центральний хол інституту: з нього розпочався шлях цьогорічних першокурсників. Його сміливо можна вважати «палацом урочистих полій». Адже як сказали самі студенти «Тут і виїзну церемонію розпису хочеться провести». Хтозна, можливо в недалекому майбутньому якась студентська родина і започаткує таку практику.
А поки що центральних хол, де розміщений конференц-зал, музей Пам’яті і Гідності та музей історії навчального закладу, де вже з’явилися перші експонати та активно продовжуються роботи по наповненню став найулюбленішим місцем студентів в перший же день навчання. І сподіваємося, що і всі жителі міста до цього долучаться, а також школярі району та області.
  
Тому щиро дякуємо меценатам, випускникам та всім тим, хто власною працею зробив все для того, щоб ця краса стала доступною студентам.
Особливою популярністю серед студентів користується фірмова прес-вол інституту, що просто б’є рекорди популярності по фото в соціальних мережах!
То ж запрошуємо всіх, хто ще не встиг побувати у нас в гостях! Ласкаво просимо!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net