Безпека під час війни

В умовах війни всім нам надзвичайно важливо знати правила безпеки і розуміти, як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Тому професорсько-викладацький склад інституту постійно працює над поглибленням таких знань та навичок.

Під час проходження курсу «Цивільна оборона та захист у надзвичайних ситуаціях» учасники дізналися як підготуватися до надзвичайної ситуації, ознайомилися з алгоритмом дій у випадку її настання, обговорили про безпеку під час надзвичайної ситуації, зокрема під час війни – в зоні бойових дій, на захоплених ворожими військами територіях, вчилися, як надавати першу домедичну допомогу і як убезпечити себе та своїх дітей у всесвітньому павутинні.

Онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» допоміг оволодіти навичками протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний і емоційний стан після травмуючих подій та бути готовим до життєвих випробувань.

На курсі «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів» від «Асоціації саперів України» учасники дізналися, шо потрібно знати про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, про небезпечні території та правила безпечної поведінки в умовах наявності мін та ВНП та проведення у навчальних закладах занять з інформування про небезпеку мін та ВНП.

Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!» розповів якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їхньої дії, як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки, де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території та як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.

Тетяна Федорина, начальник відділу охорони праці

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net