Актуальні гранти для студентів на освіту чи навчальний візит до зарубіжних начальних закладів

Організація Wells Mountain Foundation надає іноземним студентам стипендії для навчання у вищих навчальних закладах США: університетах, коледжах, політехнічних інститутах. Від кандидатів на отримання стипендії вимагається висока академічна успішність, продемонстрована під час навчання.
Дедлайн – 1 квітні 2017 року.
 
Іноземні студенти можуть претендувати на отримання стипендії для навчання на певних бакалаврських та магістерських програмах університету Тарту.
Дедлайн – 15 квітня / 01 червня 2017 року.
 
Таллінський університет запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії для навчання в університеті за програмою бакалаврату та магістратури.
Дедлайн – 1 травня 2017 року.
 
Масдарський науково-технологічний інститут (Masdar Institute of Science and Technology) запрошує на навчання в магістратурі та аспірантурі молодих науковців технічних спеціальностей. Грант передбачає повне забезпечення студента: оплата навчання, медичне страхування, проживання, витрати на відрядження та ноутбук.
Дедлайн – 31 травня 2017 року.
 
University College London запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії The DenysHolland Scholarship.
Дедлайн – 7 липня 2017 року.
 
The Barcelona Graduate School of Economics запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії. Стипендія покриває повну або часткову вартість навчання.
Дедлайн – 25 червня 2017 року

111