Академічні стипендії призначено

Питання нарахування стипендій за новим порядком стало одним з ключових в новому році. 27 січня 2017 року в інституті відбулися засідання стипендіальних комісій.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 28.12.2016 № 1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення» та з метою реалізації нового порядку призначення і виплати стипендій студентам, які навчаються за державною формою навчання наказом директора інституту від 10.01.2017 № 01 створено стипендіальні комісії, 50% членів яких є представники органів студентського самоврядування.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Василь Кулик проінформував про особливості правил призначення академічних стипендій в інституті, затверджених Вченою радою інституту. Члени комісій детально звернули увагу на формування рейтингових списку студентів та затвердили їх. Стипендіальний фонд інституту дозволяє забезпечити академічними стипендіями 45% студентів, що навчаються за державним замовленням.

З особливостями призначення соціальних стипендій ознайомила присутніх голова студентського профбюро Галина Македон та закликала кураторів та старост груп в черговий раз нагадати студентам про зміни. Голова Студентської ради інституту Андрій Калінін зазначив, що студрада спільно з Студентською організацією НУБіП працює над обговоренням і затвердженням критеріїв оцінки основних досягнень за участь у науковій, громадській, художній та спортивній роботі студентів, які будуть впливати на отримання академічної стипендії вже в наступному семестрі.

З рейтинговими списками та списками студентів, яким вже призначена соціальна стипендія ви можете ознайомитися в деканатах.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net