АгроВесна 2019

19 лютого в київському Міжнародному виставковому центрі відбулося офіційне відкриття головних міжнародних агропромислових виставок сезону: «Зернові технології», «Agro Animal Show», «Фрукти. Овочі. Логістика». Як і кожного року, на відкритті побували представники інституту: заступник директора з навчально-виробничої діяльності Пунтус Д.М., завідувач лабораторії рослинництва Царук І.В., завідувач лабораторії тваринництва Клименко О.М., декан факультету інженерії та енергетики Кушніренко А.Г. та викладачі Василюк В.І., Дворник А.В., Кулик В.П.

Уже другий рік поспіль захід проходить під назвою – «АгроВесна», що символічно означає початок нового агропромислового сезону.

В рамках виставки «Зернові технології» представлено обладнання для зберігання та переробки зернових культур; навантажувально-розвантажувальну техніку; насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин; лабораторне та ваговимірювальне обладнання; техніку та технології для виробництва зернової продукції; біоенергетику.

Виставка «Agro Animal Show» об’єднує техніку та обладнання для тваринницької галузі; будівництво тваринницьких комплексів; корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал.

Експозиції «Фрукти. Овочі. Логістика» включають різноманіття насіннєвого матеріалу з представленими новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції; логістику, добрива; промислове садівництво; інформаційні технології та сервіс.

У виставці беруть участь понад 550 компаній-учасниць з 23 країн світу, серед яких: Elvorti, Euralis Ukraine, Farmet, Gaspardo, GSU, JCB, «Агроскоп Інтернешнл», «Астра», «Завод Кобзаренко», «Лубнимаш», «Максейф», «Мінераліс Україна», компанія «Маіс», «Нертус», «Ностру», «Оліс», «Рост Агро», «Селекта», «Фаворит» та багато інших.

Загалом кожен хто побуває на виставці отримає для себе багато цінної та цікавої інформації, тобто можна констатувати, що «АгроВесна 2019» розпочалася з високого старту!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net