«Аграрна наука та освіта в ХХІ століття: проблеми, перспективи та інновації»

17-18 травня на факультеті інженерії та енергетики Ніжинського агротехнічного інституту з нагоди 120-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна наука та освіта в ХХІ століття: проблеми, перспективи та інновації».

Конференція зібрала наукові доробки понад 150 учасників з 5 країн Европи та України. Серед учасників: викладачі, студенти, аспіранти, молоді науковці і досвідчені імениті вчені. Привітала гостей заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, яка побажала всім продуктивної роботи та цікавих наукових ідей.

Розпочав пленарне засідання д.т.н., професор завідувач кафедри електрифікованих технологій в аграрному виробництві Василенко В.В. доповіддю «Використання тепловізійних систем діагностування для попередження електрообладнання».

Д. ф.-м. наук, проф. Дубко В.О. доповів про моделювання явищ переносу в пористих середовищах.

Д.т.н., проф. Макаренко В.Д. зупинився на питаннях дослідження механічних властивостей труб охолоджуючих систем довготривалої експлуатації в широкому інтервалі мінусових температур в умовах виробництва.

Далі учасники продовжили роботу по 4 секціям конференції: наука і освіта у розвитку сучасного сільського господарства, сучасні тенденції використання технологій та техніки для виробництва продукції АПК, новітнім електротехнології в агропромисловому виробництві, актуальні питання охорони праці в агропромисловому виробництві.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net