Аграріям вклоняємося низько

16 листопада в інституті відбулися традиційні урочистості з нагоди професійного свята представників однієї з найблагородніших професій – працівників сільського господарства. Усі вітання і нагороди цього дня звучали на їхню честь.

Почесними гостями урочистостей були голова Ніжинської районної державної адміністрації В’ячеслав Івашин та голова Ніжинської районної ради Олег Бузун. І звичайно, вони прийшли на свято не з пустими руками. Почесні грамоти, грамоти та подяки сьогодні вручили тим, хто працює на благо агропромислового комплексу не лише в полі, а й в стінах навчального закладу.

З вітальним словом до колективу співробітників та студентів звернувся директор інституту Василь Лукач, який щиро подякував за результативну самовіддану роботу, в першу чергу команді навчально-науково-виробничого підрозділу на чолі з заступником директора з навчально-виробничої роботи Дмитром Пунтусом, якого нагороджено Відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства України. Славні трударі отримали свої заслужені грамоти, подяки та грошові премії, адже продовжують рекордними темпами збирати врожай, незважаючи на погодні умови.

До того ж сьогодні на святі відбулася ще одна приємна подія. Найвищою нагородою навчального закладу – занесення до Книги Пошани, відзначено декана факультету інженерії та енергетики Анатолія Кушніренка.

Також цього дня з нами були настоятель храму Всіх Святих отець Сергій та директор провідного приватного сільськогосподарського підприємства «Пісківське» Валерій Колоша, який не лише подарував смачні подарунки студентам, а і приїхав разом з чудовим співочим колективом «Смоляни», які подарували всім присутнім чудове свято справжньої української пісні.

То ж свято вдалося. А ми бажаємо всім нам, як людям причетним до аграрної галузі, мирного неба, родючої землі, благодатних дощів і відмінних врожаїв на освітній, науковій і звичайно сільськогосподарській ниві.

Галина Македон, старший викладач

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net