8 травня – День пам’яті та примирення! 9 травня – День Перемоги!

9 травня колектив інституту вже традиційно взяв участь у Мітингу в пам’ять загиблих у роки війни «Нас пісня вела до Перемоги» з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день назавжди закарбувався в історії нашого народу як день національного тріумфу, перемоги величі братерства. На передовій та трудовому фронті всі українці, серед яких і ніжинці, наближали омріяну перемогу.

 

Цього дня ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою. День Перемоги відлунює радістю і печалю, адже на полях Другої світової війни Україна втратила більше семи мільйонів своїх синів і дочок. Герої, які полягли на полях битв, а також сотні тисяч мирного населення, не побачили сонця, рідної землі, Перемоги. Уже, на жаль, немає і багатьох тих, хто, виборовши свободу і мир, повернулися на післявоєнну землю та відбудовували зруйновані міста і села. Вічна їм слава!

 

Біля Пам’ятного знаку загиблим в роки Другої світової війни воїнам-ніжинцям учасники вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів, привітали ветеранів та послухали святковий концерт.

 

Світла пам'ять переможцям!

Честь і слава героям!

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net