75 річниця визволення Ніжина

14 вересня студенти та співробітники інституту взяли участь в урочистій ході та мітингу біля Пам’ятного знаку загиблим землякам в роки Другої Світової війни з нагоди 75-ої річниці визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників.

Уже традиційно на чолі колони з гербом міста Ніжин, де зображений святий Георгій Побідоносець, йшли студенти нашого інституту.

На мітингу до присутніх секретар міської ради Валерій Салогуб та Почесний громадянин Чернігівської області, учасник партизанського з’єднання «За Батьківщину», член президії міської ради ветеранів Петро Крапив’янський. По закінченню урочистої частини для присутніх звучали музичні номери.

Сьогодні серед нас учасників бойових дій залишилися одиниці, які у воєнні роки наближали День визволення міста Ніжина, кого ми називаємо переможцями, дітьми війни, ті, хто в той жахливий час зустрічав свою юність, дивлячись в очі смерті на фронті або в тилу. Ми вклоняємося перед подвигом наших дідів та прадідів за їхню мужність, силу, волю і низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих.

Та на жаль, через стільки років війна наблизилася до нас знову. І нині на Сході країни наші солдати мужньо боронять нашу землю, мир і спокій. І хоча наше місто є вільним, та за свободу нашої держави ми ще маємо постояти. Слава нашому місту Ніжин! Слава Україні!

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net