31 березня інститут зустрічав майбутніх абітурієнтів!

До інституту на День відкритих дверей 31 березня завітали учні 11 класів шкіл області з батьками, студенти випускних груп Прилуцького та Ніжинського агротехнічного коледжів, старшокурсники-бакалаври нашого інституту.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор інституту Василь Лукач. Він розповів про історію навчального закладу, нинішні здобутки, важливість хліборобської праці та перспективи випускників інституту. Директор підкреслив, що саме спеціалізація інституту як закладу з поглибленою практичною підготовкою є запорукою затребуваності наших випускників на ринку праці.

Відповідальний секретар приймальної комісії Валерій Лементарьов ознайомив абітурієнтів з Правилами прийому на навчання до інституту на 2018 рік, розповів про спеціальності, за якими оголошується набір, етапи вступної кампанії, правила конкурсного відбору, пільги при вступі. Наголосив на тому, що участь абітурієнтів в олімпіаді з математики, яка традиційно проводиться в 2 етапи (дистанційний та очний), дозволяє отримати до 20 додаткових балів до сертифікату з математики.

Провідний фахівець з профорієнтації Ніжинського міськрайонного центру зайнятості Ірина Бондаренко розповіла, що всі спеціальності, за якими інститут здійснює підготовку, мають попит на ринку праці і особливо відзначила важливість відкриття спеціальності 201 Агрономія.

Голова студентської ради Андрій Калінін розповів про насичене студентське життя та високий рівень студентського самоврядування в інституті.

Гості ознайомились з матеріально-технічно базою інституту і були приємно вражені сучасним оснащенням навчальних кабінетів і лабораторій.

Чекаємо всіх абітурієнтів у стінах нашого навчального закладу!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net