29 січня 2019 року – вшанування памʼяті Героїв Крут

29 січня колектив інституту на чолі з керівником Василем Лукачем узяли участь у сто першій річниці пошануванні памʼяті Героїв Крут.

Герої Крут… 29 січня 1918 року під Крутами, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина, стався 5-годинний бій між майже 5-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із чотирьох сотень київських курсантів і козаків «Вільного козацтва». У бою під Крутами оборонці Української державності виконали наказ командування й зупинили стрімкий наступ ворога, що дало змогу українській делегації укласти Берестейський мирний договір, який урятував молоду Українську державу.

Ось уже впродовж більше ніж сторіччя з глибокою пошаною згадуємо про цю трагічну, і в той же час, далеконосну подію. А особливо в сучасні дні памʼять про Героїв Крут не меркне. Вона розгорається з більшою силою, бо священа кров юнаків є ще одним оберегом для нашої України, прикладом патріотизму та мужності, що надихає наших бійців на сході, а молодь – до вірної синівської любові до Батьківщини.

І вже сьомий рік поспіль адміністрація та студенти Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету приїзжать до славного міста Ніжина щоб спільно з нашими студентами скласти присягу на вірність українському народові біля Меморіального комплексу «Пам'яті героїв Крут».

  

Тож 29 січня біля Меморіального комплексу «Пам'яті героїв Крут» у присутності священнослужителів ПЦУ студенти ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» та Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету урочисто склали присягу на вірність українському народові.

 

   

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net