23 серпня - День Державного Прапора України

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю мільйонів українців від сходу до заходу й з півночі до півдня Вітчизни.

Сьогодні, у День Державного Прапора України, співробітники та студенти інституту і коледжу урочисто підняли державний стяг – символ духу нашого народу, честі, слави і свободи – на центральній частині навчального корпусу інституту та разом заспівали Гімн. Мить, коли піднімався Прапор України та звучав Державний Гімн, сповнила серця кожного гордістю за рідний навчальний заклад, за неньку Україну.

Після відзначення свята у тісному родинному колі наш колектив долучився до святкування на міжрайонному ріні. Знаково, що це дійство відбувалося на території меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» та було організоване керівництвом Борзнянського і Ніжинського районів.

За час незалежності ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху. Для цього нам потрібна єдність і солідарність, зосередження спільних зусиль на загальнонаціональній справі – розбудові суверенної, демократичної, європейської держави.

То ж нехай синьо-жовтий стяг вселяє в серце кожного з нас гордість, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Миру, добра і процвітання!!!

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net