10 травня у стінах Інституту відбувся освітньо-просвітницький захід «Ярмарок кар’єри – 2017»

За сприянням Ніжинського міськорайонного центру зайнятості, студенти і випускники нашого вузу отримали можливість почути з перших вуст про вакансії та відкриті програми з працевлаштування та ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають співробітників.

Відвідувачі Ярмарку мали змогу безпосередньо ознайомитися з конкретними пропозиціями підприємств, отримати вичерпну інформацію про умови та оплату праці, специфіку пропонованої роботи.

Присутній на відкритті Ярмарку заступник директора Ніжинського міськорайонного центру зайнятості Приходько Ігор Петрович привітав присутніх і висловив побажання усім плідної роботи: студентам – знайти своє перше місце роботи, а роботодавцям – розвитку та успіхів. Також зазначив, що підтримка ініціативи молоді є дуже важливою, бо це сприятиме розбудові нашої держави і тому, щоб молодь залишалася працювати в Україні.

В.о. заступника директора з навчально-виховної роботи Кулик Василь Петрович подякував представникам підприємств-роботодавців за співпрацю з НАТІ та побажав учасникам Ярмарку плідної роботи. Висловив сподівання, що саме за результатами таких заходів студенти матимуть змогу успішно працевлаштовуватися за спеціальністю та мати професійний ріст.

Серед учасників ярмарку – кращі представники підприємств та організацій, такі як:

  • ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів»;
  • Дослідна станція «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН України;
  • ТОВ «Ніжин-Агро»;
  • ДП Ніжинський науково-виробничий комплекс «Прогресс»;
  • ТОВ «Ніжинський консервний завод»;
  • ТОВ Просвітньо-виробничо-комерційна фірма «Сяйво»;
  • ПрАТ «Ніжинський завод сільськогосподарського машинобудування»;
  • Державне підприємство «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння»;
  • ТОВ Виробничо-торговий дім «Техно-Т»;
  • ТОВ «РІД».

Проведення Ярмарку кар’єри є важливим для студентів, оскільки дає майбутнім випускникам впевненість у завтрашньому дні, у тому, що професія, яку вони здобули є важливою і затребуваною на ринку праці, тут старшокурсники зможуть знайти для себе свого першого роботодавця, свою першу роботу.

Для тих, хто хотів би продовжити навчання, д.пед н., професором кафедри менеджменту інноваційної діяльності НУБіП України Демешкант Наталією Андріївною була надана детальна інформація про переваги навчання на магістерських програмах Університету.

По завершенню Ярмарку окреслено шляхи подальшої співпраці між НАТІ та підприємствами, досягнуто домовленості про наступні зустрічі.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net