Звернення директора

Від імені колективу щиро вітаю Вас на сайті Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України – одного з провідних навчальних закладів Чернігівщини.

Уже понад 120 років наш інститут успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну роботу, керуючись найкращими вітчизняними та світовими традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг. Кожне покоління студентів і науковців з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки інституту та утверджуючи їх на міжнародному рівні. Нині інститут стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити з перспективою.

Диплом Ніжинського агротехнічного інституту, який обрав курс на поглиблену практичну підготовку, – це персональна гарантія успіху і працевлаштування кожного нашого випускника. Серед тих, для кого наш навчальний заклад став Alma mater, – знані педагоги, науковці, дипломати, чиновники, успішні бізнесмени та підприємці, керівники та активісти громадських організацій, а також безліч молодих талановитих людей, які, отримавши у Ніжинському агротехнічному інституті якісні знання і життєвий досвід, упевнено розпочали свій професійний шлях.

Навчаючись у дусі конкуренції, випускники вищого навчального закладу стають лідерами та фахівцями високого ґатунку. Професорсько-викладацький колектив нашого інституту працює так, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхні знання і вміння відповідають вимогам завтрашнього дня.

На цьому сайті ви зможете ознайомитися з історією та сучасністю нашого навчального закладу, його структурою, керівництвом, умовами прийому, навчальною і науковою діяльністю професорсько-викладацького складу, здобутками науковців та студентів.

 
Приєднуйтеся до нашої інститутської родини!
 
 
Директор інституту,
кандидат педагогічних наук, 
Василь Лукач

                                                                                        

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net