Вітаємо директора Василя Лукача з Днем народження!

Колектив ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» щиро вітає з Днем народження директора, кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого працівника народної освіти України, відмінника освіти України, відмінника аграрної освіти та науки Василя Степановича ЛУКАЧА!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток аграрної освіти та забезпечили повагу серед колег. За Вашими плечима – багатолітній досвід і визнання. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Щиро зичимо, щоб Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі супроводжували Вас у житті!

Бажаємо Вам добра, миру і щастя, міцного здоров’я та достатку, любові та поваги від рідних і знайомих! Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів!

Довгих років життя, міцного здоров’я, сімейної злагоди та нових перемог на життєвих дорогах.

З глибокою повагою колектив інституту.

 

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net