Виїзне заняття для агрономів

27 вересня для студентів-агрономів першого курсу було організовано виїзне практичне заняття під керівництвом завідувача кафедри життєдіяльності і природокористування Світлани Сухар для ознайомлення з особливостями упровадження сучасних технологій посіву озимої пшениці на полях навчально-науково-виробничого підрозділу інституту.

Як розповів студентам доцент кафедри життєдіяльності і природокористування Юрій Ткалич, професія агронома поєднує в собі багато інших: механіка, менеджера, економіста та навіть синоптика; агроном приходить на поле перший і уходить з нього останнім. Тож до заняття долучився і доцент кафедри агроінженерії Володимир Василюк, який розповів про свій досвід роботи на дослідних полях інституту.

Студенти мали змогу побачити як працює на четвертому полі сучасний посівний комплекс, дізналися про критерії вибору посівного матеріалу, зокрема озимої пшениці та кукурудзи, проаналізували технологічні операції, що здійснюються при посіві. Разом з директором інституту Василем Лукачем вивели правила успішного вибору сільськогосподарської техніки.

Світлана Сухар,
завідувач кафедри життєдіяльності і природокористування

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net