Студентське життя

Онлайн трансляція однієї з веб-камер інституту
(тимчасово, тестово)


День знань та посвята першокурсників в студенти
(1 вересня 2015 року)Україна – мати героїв
Концертна програма присвячена 201 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
Весна… Вже сама згадка про неї будить у серці щемну радість, тривогу. Це свято оновлення і відродження природи. Коли приходить весна кожному здається, що він народжується на світ вдруге, що ця весна – особлива, краща ніж були попередні.


  "Голосіївська весна" - традиційний міжнародний фестиваль художньої творчості, який щорічно проводиться в Національному  університеті біоресурсів і природокористування України.
  Нижче Ви можете переглянути запис відбіркового концерту, що регулярно проводиться в Ніжинському агротехнічному інституті, тобто у нас.

Голосіївська весна - 2017

Голосіївська весна - 2016

Голосіївська весна - 2015

Голосіївська весна - 2014

Коли 18-20 лютого в серці Києва розігралася кривава драма, студентство університету вирішило на знак солідарності з тими, хто захищає незалежність рідної держави на Майдані, утриматись від проведення конкурсу «Краса НУБіП» і навіть Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна». Проте не вшановувати пам’яті героїв, котрі ніколи не помруть у спогадах вдячних нащадків — це не гасло нашої молоді, тому сороковини гибелі героїв Небесної сотні були увічнені Марафоном пам’яті, у якому взяли участь студенти всіх ННІ університету і відокремлених підрозділів НУБіП.

Голосіївська весна - 2013

Голосіївська весна - 2012

Голосіївська весна - 2011

Саме з такою програмою Ніжинський агротехнічний інститут виборов Диплом лауреата - переможця І ступеня серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації фестивалю «Голосіївська весна-2011». Зверніть увагу на зразковий театр естрадної пісні «Vivat», котрий не дав засумувати київським суддям і вразив їх сучасною постановкою з українською народною піснею «Сумна я була» в аранжуванні Ніни Крутько.

Голосіївська весна - 2010

Голосіївська весна - 2009


КВН-2008. Кубок НАТІ.
КВН (укр. КВК) — клуб веселих та кмітливих. На пострадянському просторі напевно не знайдеться того, хто не знає цієї аббревіатури.
Студентське життя — один із самих веселих і цікавих періодів, коли кожень день сповнений пригод. А студенти НАТІ - одні із самих веселих і кмітливих. І наведене нижче відео тому доказ. Хоча... вирішуйте самі.
Частина І.
Частина ІІ.
 

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net