Постерні презентації магістерських робіт спеціальності 208 «Агроінженерія»

22 грудня на факультеті інженерії та енергетики відбулися постерні презентації магістерських робіт студентів денної форми навчання освітнього ступеня магістра за спеціальністю 208 «Агроінженерія». Робота відбувалася в змішаному форматі: очно та засобами відеоконференції Zoom.

Магістерські роботи цьогорічних випускників-магістрантів присвячені питанням теоретичних та експериментальних досліджень технологічній процесів механізації рослинництва, комплектування та покращення конструкції агрегатів; в роботах обґрунтовується вплив конструктивно-технологічних параметрів агрегатів на їх швидкість, продуктивність, процес рівномірності розподілу насіння зернових культур по площі поля та ін.

У ході обговорень викладачі надали студентам рекомендації щодо завершення оформлення робіт, ключових акцентів доповідей та зауваження щодо графічного супроводу.

Результати проведеної постерної презентації показали, що магістерські роботи підготовлені до проходження перевірки на наявність академічного плагіату, а магістранти активно готуються до їх захисту.

Бажаємо подальших успіхів нашим студентам!

Анатолій Кушніренко,
декан факультету інженерії та енергетики

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net