Факультет економіки, менеджменту та логістики


 

Декан факультету
Царук Наталія Георгіївна

доцент, кандидат економічних наук

Тел.: (04631) 2-31-30

Електронна пошта: natinau@ukr.net

 

КАФЕДРИ ФАКУЛЬТЕТУ

Наймолодші освітні традиції в Ніжинському агротехнічному інституті пов’язані з факультетом економіки та менеджменту. Економічна підготовка фахівців сільського господарства в навчальному закладі започаткована з 1996 року.

Навчальний процес на факультеті здійснює науково-педагогічний колектив кваліфікованих фахівців, які активно працюють над упровадженням у навчальний процес новітніх технологій та технічних засобів навчання. Навчальні дисципліни заведені до потужної платформи дистанційного навчання Moodle, яка дозволяє студентові дистанційно оволодіти навчальним матеріалом та пройти тестовий контроль знань.

Сучасну практичну підготовку майбутніх фахівців забезпечують установлені тісні зв'язки випускових кафедр факультету із провідними підприємствами регіону.

Значну увагу факультет приділяє всебічному розвиткові студентів: традиційним є проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, спортивних та культурно-масових заходів.

Міжнародна діяльність на факультеті спрямована на розвиток співпраці з вищими навчальними закладами країн ЄС та СНД.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net