21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

21 лютого відзначаємо Міжнародний день материнської мови.

Цей день є важливим у житті кожної свідомої людини, адже маємо ще раз собі усвідомлено нагадати, що ми, українці, є нащадками великої нації, носіями пишнобарвистої солов’їної мови.

Міжнародний день материнської мови у світі відзначається щорічно, 21 лютого, починаючи з 2000 року. Так, ще далекого 1999 року в місті Парижі проходила ХХХ сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО, де й було проголошено про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності».

У Ніжинському агротехнічному інституті святкування Міжнародного дня материнської мови є також давньою традицією. І цьогоріч викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін провели виховний захід, приурочений Міжнародному дню рідної мови (або ще це свято називається Міжнародний день материнської мови) для студентів ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут». Кожен викладач під час занять розповідав про історію заснування цього свята, а студенти груп БМ192ск, БА191, БО191 вирішили всіх привітати з вищевказаним святом. Тож до вашої уваги пропонується вітальна відеолистівка.

Зі святом! Бережімо, плекаймо українську мову!

Олександр Сидорович,
завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Вікторія Хомич,
доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net